Vyřešte svou finanční krizi ještě dnes

Mnoho podnikatelů má tu zkušenost, že stačí opravdu jedna včas nezaplacená faktura nebo platba nějakému důležitému úřadu a už se vezete v kolotoči potíží, že kterých je složitá cesta.Čeká vás záznam v registru dlužníků a tím pádem i zavřené dveře u banky, pokud ji budete chtít požádat o finanční pomoc. Pak se začnete dostávat do složité finanční situace, až se nakonec stane v podstatě neřešitelnou. Tak daleko to ale rozhodně nemusí dojít.

podnikání

V tomto případě jsou totiž podmínky stanovené docela jinak. Zejména právě v otázce nahlížení do registrů nebo zjišťování příjmů žadatele. Pro podnikatele je určena hypotéka bez registru.

  • Zjištění situace v tomto registru může být dokonce i přínosem pro samotného klienta.
  • Pokud poskytovatel vyhodnotí jeho záznam jako málo závažný, může dosáhnout i na velice přijatelnou úrokovou sazbu od tří procent.
  • V ostatních případech je poskytována úroková sazba od šesti procent.

Jde prostě o to, aby byl klient schopen bez problémů svému závazku dostát.

zisky

Ani nemožnost doložení příjmu není překážkou 

Jestliže je vaším problémem nízký příjem, pak není problém veškeré předchozí půjčky konsolidovat. Tím pádem získáte konečně přehled o příjmech a výdajích své firmy.

  • Pokud jsou vaše příjmy dostačující, můžete si sloučit pouze vybrané.

Záleží vždy na vás a na vaší momentální finanční situaci.

  • V otázce příjmu může nastat ještě jeden problém.

    • Jestliže není možné z jakéhokoliv důvodu výši příjmu doložit, pak je řešením spoludlužník, který doloží příjem místo vás.

V bance mívají někdy potíže se získáním finančních produktů i klienti, kteří mají příliš nízký věk. Tady s tím nemusíte mít žádné starosti. Stačí, pokud dosáhnete věku osmnácti let.