Jak nejlépe ochránit mobilní telefon

Ono se řekne ochránit. Mnohdy totiž za neštěstí ani nemůžeme, jelikož někdo do nás strčí a telefon nám vypadne u ruky. Ještě že mobily neumí mluvit, to bychom si někdy vyslechli, když s nimi ne zrovna jemně zacházíme při pokládání, vhození do tašky a podobně. Jenomže poté se není čemu divit, když se rozbijí a podceníme jejich křehkost. Co alespoň bychom pro ně mohli udělat, je pořídit jim vhodný obal do nepohody. To by se šrámy, otřesy nebo i různé úlomky či porouchaná mechanika daleko více zmírnily.

flipové hnědé kožené pouzdro – skryje pěkně celý mobil

Jaký typ obalu lze pořídit?
Především záleží na našem mobilním telefonu, jelikož vždy musí sedět přesně na daný typ aparátu. Obaly jsou dělané tak, aby odpovídaly všemi otvory přesně na míru a nebránily tak žádnému kabelu v přístupu do zdířky nebo mikrofonu k mluvení či snad fotoaparátu, aby zachytil ty nejkrásnější momenty z dovolené. Obal na Huawei P20 lite https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120 se rozhodně vyplatí na tuto jemnou mechaniku. Poté přirozeně se nám musí líbit, tudíž si vybíráme podle obrázků, motivů nebo barev. A vybírat je skutečně z čeho.

ochranné kryty velmi výrazné – oranžové a bytelné

  • Sportovní pouzdra – pokud potřebujeme telefon s sebou, když sportujeme, tak rozhodně se vyplatí taková, která se dají připnout na ruku. Tím se přirozeně telefon lépe nese a ovládá.
  • Outdoorová pouzdra – tyto pouzdra jsou naprosto ideální na výlety, do přírody nebo venkovní aktivity. Mají skvělou schopnost chránit telefon před pádem, ale i povětrnostními teplotami.
  • Flipová pouzdra – fungují jako taková knížečka. Dají se uzavřít na magnet. Zadní část telefonu krásně zapadne do platové vaničky, která je připevněna k pouzdru. Do boku se dají uložit kreditní karty nebo menší doklady.
  • Zadní kryty – chrání zadní část telefonu a jeho boky. K dostání jsou plastové nebo gelové, ohebné, záleží na uživateli, co mu bude nejvíce vyhovovat.
  • Voděodolná pouzdra – ty se hodí do prostředí, kde je vlhko, vhodné jsou pro vodáky, protože vodu k sobě nepropustí, tím přirozeně ochrání celý aparát.