Domy na kolečkách

Takzvaný mobilheim neboli mobilní dům může znamenat menší obydlí pro rekreaci, například na zahradu místo chatky, ale můžete jej také plnohodnotně použít jako klasické rodinné bydlení. Pokud jste uvažovali nad stavbou, ale stále máte nějaké předsudky a brání vám v tom pár nesrovnalostí, pak můžete zvolit ještě tuto variantu.

chalupa

  • Obydlí vám postavíme čisté, krásné a nové. Podle vašich přání upravíme interiér. Před dovezením se postaráme o úpravu terénu. Celý objekt přivezeme až na parcelu a to pomocí profesionální dopravy. Ustavíme objekt na místo, zapojíme. Vše je hotovo, už můžete bydlet. Tak je to jednoduché. Stačí vědět, co si přejete, jak velký by měl být, kolik pokojů a do jakého stylu budeme ladit interiér.

Velice populární jsou stále mobilní dřevostavby. Mají své kouzlo a jsou v souladu s přírodou. Dřevo je materiál, který se používá ke stavění již tisíciletí a proto je stále pochopitelné, že se používá i v dnešní době. Má nenahraditelné vlastnosti a výjimečné specifikace, díky kterým si ho vážíme. Ovšem i takováto stavba je vždy doplněná o moderní materiály. Působí přírodně, hodí se do jakéhokoliv prostředí, ale zároveň vám takovéto obydlí bude poskytovat plné soukromí a bude moderní domácností, jakou si přejete mít.

dřevěný dům

  • K lesu, na zahradu i na běžný pozemek
  • Máte pozemek někde na kraji lesa? Nebo ve městě? Obáváte se však ceny objektu? Nechcete začít stavět vlastní objekt, protože by to bylo opravdu nákladné a náročné? Nechejte si dům postavit.

Alespoň částečný návrat k přírodě

Dekor dřeva je působivý a líbivý na pohled. Venkovní design se tímto způsobem vytváří již řadu let. Obydlí je však kvalitně zateplené, abyste v něm mohli bydlet třeba i po celý rok. Vyzkoušejte všechny jeho výhody.
Tento typ můžete nechat samozřejmě i převést. Vhodné pro období, kdy se stěhujete. Můžete si vzít všechny věci a kompletně celý dům s sebou. Na novém místě se díky svému přirozenému prostředí budete hned cítit lépe a rychleji se zde zabydlíte.

4.8
06